animacja logo klatka 1 animacja logo klatka 2 animacja logo klatka 3 animacja logo klatka 4 animacja logo klatka 5 animacja logo klatka 6 animacja logo klatka 7
Slider CenterIT sprzęt komputerowy Slider CenterIT konsulting Slider CenterIT multimedia Slider CenterIT certyfikowana kadra Slider CenterIT outsourcing informatyczny Slider CenterIT audyt informatyczny Slider CenterIT systemy backupowe Slider CenterIT sieci LAN MAN WAN WiFi

Partnerzy

Microsoft

Microsoft jest jedną z największych na świecie firm branży komputerowej. Podstawowym produktem Microsoftu są systemy operacyjne dla serwerów i komputerów osobistych, z których najbardziej znane to MS-DOS i Microsoft Windows. Drugim filarem działalności firmy jest oprogramowanie wspierające prace biurowe, w tym przede wszystkim pakiet biurowy Office zawierający takie programy jak: procesor tekstu Microsoft Word, arkusz kalkulacyjny Microsoft Excel, system bazodanowy z narzędziami do tworzenia raportów i aplikacji obsługi Microsoft Access, oprogramowanie do budowy prezentacji Microsoft PowerPoint, aplikacja do tworzenia stron www Microsoft Expression Web, itd.
Microsoft jest także projektantem platformy programistycznej .NET, twórcą gier komputerowych i konsoli Xbox oraz producentem sprzętu komputerowego np. klawiatur, myszek, itp.

Fujitsu - Siemens

Fujitsu Siemens Computers jest japońsko-niemiecką spółką joint venture z branży IT. Spółka sprzedaje produkty informatyczne klientom indywidualnym na całym świcie. Fujitsu Siemens Computers wytwarza szeroki asortyment produktów, zaczynając od komputerów klasy mainframe i serwerów Unix do notebooków, komputerów PC, komputerów kieszonkowych i urządzeń peryferyjnych jak monitory, klawiatury i myszki.

Intel

Intel to amerykański producent układów scalonych w tym: mikroprocesorów, pamięci RAM i Flash, mikrokontrolerów, układów peryferyjnych (w tym układów graficznych), a także urządzeń sieciowych. Firma jest największym producentem mikroprocesorów dla komputerów biurowych. Rodziny jej procesorów to Pentium - wersje M (do laptopów), wersje podstawowe 2,3,4, wersja D - dwurdzeniowa, Celeron - wersje M (do laptopów) i D, Xeon - procesor do serwerów, Itanium, Core 2 oraz Core 2 Duo - najnowszy procesor dwurdzeniowy, ponadto Quad Core który jest połączeniem dwóch procesorów dwurdzeniowych C2D złożonych w jedną całość. Intel jest też największym dostawcą układów graficznych na świecie.

InsERT

InsERT jest producentem skutecznych i niezawodnych narzędzi wspomagających pracę działu handlowego, przeznaczonych dla małych i średnich przedsiębiorstw. Firma oferuje całą gamę programów, różniących się zastosowaniem, wymaganiami i możliwościami oraz ceną - od najprostszych systemów ułatwiających wystawianie faktur aż po zintegrowany pakiet programów wspomagających zarządzanie produkcją, sprzedażą i magazynami. Programy są uniwersalne i elastyczne, a ich obsługa jest prosta i intuicyjna.

HP

Hewlett-Packard (HP, pełna nazwa: The Hewlett-Packard Company), oferuje kompleksowy zestaw produktów wykorzystujących zaawansowane technologie. Obejmuje on infrastruktury informatyczne, urządzenia kieszonkowe oraz superkomputery o największej na świecie mocy obliczeniowej. Znajdują się w nim również produkty i usługi z dziedzin takich jak fotografia i rozrywka cyfrowa oraz systemy obliczeniowe i systemy drukowania dla klientów indywidualnych. Dzięki tak szerokiej ofercie każdy może znaleźć produkty, usługi i rozwiązania idealnie dostosowane do własnych potrzeb.

IBM / LENOVO

IBM jest światowym liderem w kreowaniu, rozwijaniu i produkcji najbardziej zaawansowanych technologii informatycznych obejmujących systemy komputerowe, oprogramowanie, systemy sieciowe, pamięci masowe i rozwiązania z zakresu mikroelektroniki.
Zaawansowane technologie przekładamy na wymierne korzyści dla naszych klientów poprzez profesjonalne rozwiązania i usługi, dostępne na całym świecie.

Linksys - Cisco

Linksys, odział firmy Cisco Systems, Inc., jest uznanym na świecie liderem rozwiązań VoIP, sieci bezprzewodowych i ethernetowych dla użytkowników domowych, SOHO (Small Office, Home Office) oraz małych firm. Linksys posiada siedzibę w Irvine w Kalifornii i specjalizuje się w produktach i rozwiązaniach, które umożliwiają łatwe i ekonomiczne współdzielenie szerokopasmowego połączenia internetowego, plików, drukarek, muzyki cyfrowej oraz gier w sieci przewodowej lub bezprzewodowej. Te niezawodne, łatwe w użyciu i najwyższej jakości produkty są opatrzone profesjonalnym wsparciem technicznym, które wyznacza nowy standard w obsłudze konsumentów i mniejszych użytkowników biznesowych.

APC

American Power Conversion (APC) oferuje wszechstronne rozwiązania, zaprojektowane pod kątem pracy w środowiskach domowych i korporacyjnych, zwiększające możliwości zarządzania oraz dostępność i wydajność wrażliwych urządzeń elektronicznych, sieciowych, komunikacyjnych i przemysłowych dowolnej wielkości. Firma zapewnia ochronę przed głównymi przyczynami przestojów, utraty danych i uszkodzeń sprzętu: problemami związanymi z zasilaniem i temperaturą. Jako czołowy dostawca rozwiązań dotyczących infrastruktury fizycznej sieci o znaczeniu krytycznym (NCPI), firma APC ustanawia branżowe standardy jakości, rozwoju technologii i wsparcia. Znana z jakości, dążenia do rozwoju technologii i najlepszej w branży oferty w zakresie usług i wsparcia technicznego, firma APC należy do światowej czołówki w swojej branży.